Serre met Lessenaardak
Bij ter Huurne is het meest geplaatste dak; het Serre type Lessenaardak en dat is niet voor niks. Zeker in combinatie met een volledige doorbraak van de achtergevel wordt de woonruimte aanzienlijk vergroot. Doordat de serre aanbouw van glas gemaakt is creëer je een lichte ruimte voorzien van veel daglicht!
Of je nu kiest voor 1 meter uitbouw of 3 meter, elke serre van ter Huurne wordt naar wens en op maat gemaakt.

Aparte ruimte
Met het serre type Lessenaarsdak kun je ook kiezen voor een aparte ruimte. Afhankelijk van de woonwensen wordt de diepte bepaald. Lees hier meer over wat de beste plek is om een serre te plaatsen.
Serre opbouw Time Lapse
Optimaal genieten van het uitzicht vanuit je Serre! De serre in onderstaande video geeft een prachtig uitzicht op de tuin en op het water! Wilt u ook een lichter huis en het hele jaar genieten van de tuin? Maak dan een afspraak in onze showroom. Onze specialisten helpen u graag verder onder het genot van een kopje koffie. Contact